CYBERINLAB

Sanallaştırma ve Konsolidasyon Hizmetleri

   Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte, iş yükü ve hızlı büyüme ve gelişme, kurumların sanallaştırma teknolojilerine geçiş yapmalarını gerektirmektedir. Sanallaştırma sayesinde sunucuların bakım, alan tahsisi, güç tüketimi, soğutma ve yönetim maliyetleri en aza indirgenerek büyük kolaylık sağlanmaktadır.

   Cyberinlab olarak, dünya üzerinde kabul görmüş ve kendini kanıtlamış tüm sanallaştırma yazılımları ve teknolojilerine en yüksek seviyede destek vermekteyiz. Ekip olarak, uzmanlığımız ve deneyimimiz sayesinde, müşterilerimize özelleştirilmiş sanallaştırma ve konsolidasyon hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetler, mevcut altyapınızın ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre özelleştirilerek, en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

   Hizmetlerimiz arasında, sanal sunucu oluşturma, yönetme ve sanallaştırma teknolojilerinin entegrasyonu bulunmaktadır. Ayrıca, fiziksel sunucuların sanallaştırılması, bulut bilişim ve sanal depolama hizmetleri gibi alanlarda da uzmanlığımızı kullanarak müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız.

Cyberinlab Hizmetleri ile Tanışın!

  • Altyapıdaki kullanılmayan kaynakların kullanılmasını sağlamak.
  • Dinamik kaynak yönetimi.
  • Kaynakların optimize edilmesi.
  • Fiziksel sunucu üzerinde birden fazla sanal sunucu çalıştırılması.
  • Sanallaştırma teknolojisi ile enerji tüketiminde azalma ve düşük maliyet.
  • Yeni sanal sunucu eklemek veya çıkartmak ile sıfır maliyet.
  • Felaket senaryoları ve çözümlerinide planlayarak, iş sürekliliğinde devamlılık.
  • Altyapıdaki sunucuların donanım maliyetlerinin büyük oranda düşürülmesi.

Sunucu Sanallaştırma

   Sunucu sanallaştırma, birden fazla bağımsız sanal sunucunun tek bir fiziksel sunucuda barındırılmasına imkan veren bir teknolojidir. Her bir sanal sunucu, kendi disk alanı, IP adresi, uygulamaları ve yapılandırmaları ile tamamen bağımsızdır. Bu teknoloji, fiziksel sunucuların sayısını azaltarak bakım, alan tahsisi, güç tüketimi, soğutma ve yönetim maliyetlerini en aza indirger.

   Cyberinlab olarak, sanallaştırma projelerinde VMware, Microsoft Hyper-V, Citrix gibi sektör lideri firmaların çözümlerini sunmaktayız. Böylece müşterilerimiz, en iyi teknolojileri kullanarak işlerini en verimli şekilde yapabilirler.

Masaüstü Sanallaştırma

   Masaüstü sanallaştırma, büyük ölçekli kuruluşların yoğun iş yüküne sahip masaüstü sistemlerinin yönetiminde maliyet ve iş yükünü azaltan bir teknolojidir. Sanal bilgisayarların tek tek oluşturulması ve yönetilmesi yerine birkaç temel imaj oluşturulur ve bu imajlar sanal masaüstü sistemlerine tanımlanır. Bu sayede, uygulama güncelleme ve değişiklikleri için tek bir ana imaj üzerinde çalışmak yeterlidir ve tüm sistemler bu değişikliklerden otomatik olarak etkilenir.

   Cyberinlab olarak, sektörün lider firmalarının teknolojilerini kullanarak müşterilerimize VMware, Microsoft RDS, Citrix ve daha birçok masaüstü sanallaştırma çözümü sunuyoruz. Yüksek performans, düşük maliyet ve kolay yönetim avantajları sunan bu çözümlerle, müşterilerimizin iş yükünü hafifletiyor ve verimliliğini artırıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın…

Sertifikalar