Our-Source (Dış Kaynak) Hizmetleri

Uzmanlık Dışı Yüksek Nitelikli Kaynak Eksikliklerinizi Giderelim

Dış Kaynak Hizmeti tercih nedenlerinin en önemlisi, kritik ve yüksek yetkinlikleri olan insan kaynağı eksiklerinin giderilmesidir.

Kendi Uzmanlık Alanlarınıza
Konsantre Olmanızı Sağlayalım

Kendi uzmanlık alanlarında tanımlanamayan sistem yönetimi gibi kritik ve hayati önem taşıyan konular ile uğraşmak zorunda kalmadan, kendilerine Rekabet avantajı sağlayan yeteneklere odaklanmak ve temel iş konularına konsantre olabilme imkânı sunabilmektedir

Maliyetlerin Azaltılması Konusunda Verimliliğinizi Arttıralım

Sizlere özel çözümler üreterek en uygun maliyetler ile tarafınıza hizmet olarak sunulmasına ve konforuna sahip olun.

Personel Açısından Esneklik Kazandıralım

Esnek çalışma saatleri ve tüm Türkiye’de geniş yelpazelerdeki ihtiyaçlara göre çözüm üreten, çeşitli özelliklerde uzman insan kaynağı yetiştiren, ihtiyacınız olan tüm lokasyonlarınızda ve özel sürelerde görevlendirilebilecek uzmanları Cyberinlab ailesinden talep edebilirsiniz.

Operasyonel iş Akışlarınızı Kontrol Altına Alalım

Cyberinlab sizlere mevcut BT altyapınız için daha iyi yönetim becerileri sunabilir, doğru ürünlerin kullanılmasını sağlayabilir. Yeterli olmadığını düşündüğünüz insan kaynağı ve bütçeli BT projelerinizde, sizlere sunacağı artıları ile operasyonlarınızı kontrol edebilir, başarı oranlarınızı arttırabilir, ihtiyacınız olan raporları düzenli olarak şirketinize sunabilmektedir.

Sürekliliğinizi Arttırıp Risklerinizi Düşürelim

Yüksek oranda personel değişikliği, yeni personellerin işe alımı ve bordrolama maliyetleri, oryantasyon eğitimleri ve adaptasyon süreleri, iş devirleri ve benzeri süreçler, firmalara ağır mali yükümlülükler getirmektedir.

Dış Kaynak Kullanımının Avantajları

Dış Kaynak Hizmetleri

Cyberinlab bu konudaki tüm tecrübesini müşterilerine aynı kalite standartlarında aktarmaktadır. Cyberinlab tüm uzman olduğu alanlarda sertifikalı, tecrübeli ve iş disiplinine sahip profesyonel insan kaynağı ile uçtan uca BT operasyonlarınıza katma değerli hizmetleri ile destek vermektedir.

Yardım Masası

Müşterilerimizin yaptığı tüm destek çağrıları için 7/24 bazında hizmet vermektedir. Gelen çağrılar telefon veya uzaktan bağlantı yöntemi ile analiz edilir ve ilk müdahale yaparak sorunu çözmeye çalışılır. Bu şekilde, çözülemeyen problemler ilgili servis alanına yönlendirilir. Yardım Masası sistemimiz kolayca ölçeklendirilebilir, müşterilerimizin kendi gereksinimlerini sağlamak için gerekli personel ve ekipmanı hızlıca sağlanabilir. Müşterilerimiz müdahaleleri, hizmet seviyesine göre durumu gerçek zamanlı olarak izleyebilir.

Uzaktan İzleme & Yönetim

Müşterilerimizin uzaktan izleme ve yönetim hizmetleri, sistem ve network altyapısı hedefleme ve sürekli istenilen performansta çalışmaktadır. Bilişim alanındaki artan karmaşıklık, ortaya çıktıkça sorunlara hızla çözüm bulmak çok daha zor hale geliyor. Bu, sistemin aktif olarak izlenmesi ve problem çıkmasının önüne geçmek için duruma en iyi çözümdür. Bu hizmet ile, müşterilerimizin, sistemleri ve  network altyapılarının durumu hakkında gerçek zamanlı olarak düzenli raporlar hazırlamak ve iyileştirme önerileri sunulmaktadır.

İşletim Sistem & Destek

Müşterilerimize, alanında uzman ekip ile  ofislerinde veya firmalarında bulunan masaüstü işletim sistemi ve sağladığımız kullanıcı destek hizmetleri verilmektedir. Hizmet yönetimi yazılımı ile müşterilerimizin tüm destek kayıtlarını tek bir yerden detaylı olarak yöneterek gerçekleştirebilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın…

Sertifikalar

x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →