Microsoft System Center Çözümleri

Uygulama

Cyberinlab, Microsoft System Center ürünleri ile ilgili olarak tüm şirket gereksinimlerini ve altyapıyı baştan sonra inceleyerek ürünleri hazır ve çalışır durumda tutmanıza yardımcı olur. Cyberinlab tarafından verilecek olan eğitimler ve dökümantasyonlar ile birlikte kurulum sonrasında da ürünlere daha hakim olmanız sağlanır. Kuruluşunuzun benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için sistemlerinize ve uygulamalarınıza özel işlevler ve otokontrollü yapılar inşa edebiliriz. Gereksinimlerin toplanmasıyla tasarım ve uygulama arasında sizinle birlikte, ihtiyacınız olan şeyi tam olarak tasarlar ve oluştururuz.

Eğitim

İhtiyaçlarınıza göre bütçe ve takviminize uygun şekilde sanal eğitim programları sunulmaktadır. Microsoft System Center ürünleri kurulduğunda gerekli ön eğitim ve dökümantasyon yetkililere paylaştırılır.

  • Microsoft Service Manager
  • Microsoft Configuration Manager
  • Özel eğitim

Otomasyon

Firmaların alt yapılarındaki kullandıkları teknoloji ve uygulamalara göre sistemleri birbirine bağlamak suretiyle, otomatik iş akışlarıyla birlikte hata riskini azaltılması, zamandan kazanç, iş yükünün azaltılması gibi önemli faktörlerin etkili olması sağlanır.

Upgrade

Microsoft Service Manager 2012 ‘den 2016 veya Microsoft Configuration Manager ürünlerinden versiyonlar arası geçiş yada son sürümlere güncelleme işlemlerinden gerekli altyapı kontrolleri ve gereksinimleri oluşturarak geçiş süreçleri tamamlanır.Cyberinlab bu süreçte; gerekli planlama, verilerin taşınması ve güvenliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak süreçlerin tamamlanmasını sağlar.

Sistem Kontrolleri

İster zorluklarla karşı karşıya olun, ister sisteminizin bütünlüğünü kontrol etmek istersiniz, yoksa çevrenizi en üst düzeye çıkarmak için arıyorsanız, ekibimiz size yardımcı olabilir. Mevcut sistemlerinizi mevcut sağlık durumlarını, en iyi uygulamalara bağlılıklarını belirlemek ve ileri adımlar atmak için mevcut sistemleri değerlendiririz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın…

Sertifikalar