[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Dos - DDos Testleri

Cyberinlab’in DDoS önleme hizmetleri, koruma çözümleri ve web uygulama güvenliği teklifleri paketi, veri merkezlerini ve uygulamaları korumak için tasarlanmış entegre uygulama ve ağ güvenliği sağlar.

Cyberinlab’in DDoS saldırı engelleme çözümü, bulut tabanlı ve büyük DDoS saldırı önleme, engelleme ve 24×7 siber saldırı ve Cyberinlab ile DDoS güvenliği ile tespit ve azaltma (yerinde veya bulut) gibi her zaman açık DDoS önleme hizmetlerini entegre eden hibrit bir DDoS güvenlik çözümüdür. Acil Durum Müdahale Ekibi desteği bulunmaktadır.

Tehditler İstihbarat Abonelikleri, uygulama ve ağ güvenliğini olası risklerin ve güvenlik açıklarının sürekli güncellemeleriyle tamamlanır.

En Geniş Siber Saldırı ve DDoS Güvenlik Kapsamı

Uygulama ve ağ düzeyinde tehditlere karşı

En Kısa Sürede en Etkili Çözüm

Saldrıdı boyutuna bağlı olarak yerinde müdahale ve trafik yönlendirme

En Yüksek Koruma Doğruluğu

Sıfır gün saldırı koruması için yasal trafiği ve gerçek zamanlı imza oluşturmayı korumak için davranışsal tehdit algılama özelliği

Savunma Mesajları ile Entegre Sistem

Çözümün çeşitli unsurları arasında trafik istatistiklerini, saldırı bilgilerini, güvenlik politikalarını eş zamanlı bildirim özelliği

Saldırı istatistikleri, davranış trendleri ve gelecek görünüm de dahil olmak üzere dagıtılmış hizmet reddine (DDoS) ilişkin benzersiz bir görüse sahiptir. Asagıdaki veriler,Ocak ila Mart 2019 tarihleri arasındaki Cyberinlab siber istihbarat verileri ve DDoS Koruma Hizmetleri müsterileri adına  gerçeklestirilen testlerdeki islemlerin sonuçlarından yola çıkılarak elde edilmis, saldırı sıklıgı bilgilerini içermektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın…

Sertifikalar

x Logo: Shield Security
Bu site
Shield Security tarafından korunuyor →